Sortiment půjčovny

 
 

Pujčujeme autostany Maggiolina Airlander v nabídce máme dvě velikosti autostanů - Maggiolina Airlander Small (130x210) a Maggiolina Airlander Medium (145x210)

 

 

Tento stan se velmi snadno a rychle pomocí kliky otevírá a zavírá a je tak ve chvilce připraven vám poskytnout komfortní ložnici na střeše vašeho vozu v jakémkoliv terénu. Pro svůj aerodynamický tvar je vhodný jak pro malé tak velké vozy, stejně tak pro svoji funkčnost a estetický vzhled. Je to výrobek tradiční technologie, uzavřená Maggiolina Airlander poskytuje velký úložný prostor uvnitř.

 

SMALL MEDIUM  

Maggiolina Airlander Small
Aerodynamická verze doporučená
pro 2 dospělé

Maggiolina Airlander Medium
Aerodynamická verze doporučená
pro 2 dospělé a 1 dítě
 

 

Maggiolina je optimální stan pro ty, kteří chtějí cestovat všude bez ohledu na klimatické podmínky a nepohody počasí. Díky vodorovné sklolaminátové střeše je stan dobře chráněn proti vytrvalým dešťům. Svoji konstrukcí a materiálem dobře odolává jak vlhkému, větrnému počasí v severních skandinávských zemích, tak větru písečné bouře na Sahaře.
Poskytuje největší prostor v uzavřené poloze jak pro lůžkoviny, tak i pro oblečení a jiné osobní potřeby. V kategorii střešních stanů zaručuje maximální komfort a pohodlí.

 

Půjčujeme kompresorové autochladničky EZETIL EZC35

 

Kompresorová autochladnička EZC35 je vybavená kompresorem Danfoss BD35F CFC-Free, který umožňuje nastavení teploty od  -20°C do 10°C. Ovládání je digitální intuitivní pomocí membránového ovladače spolu se zobrazením teplot. Interier je osvětlen LED diodami. Samozřejmostí je třístupňoá podpěťová ochrana autobaterie, kvalitní PU pěnová izolace a velmi nízká spotřeba elektrické energie, napájení 12/24V DC a 110-230V AC. Interier je plastový snadno omyvatelný vybavený přihrádkou. Do lednice lze umístit některé typy 1,5l a 2l lahví nastojato. Funkce TURBO (vyšší rychlost kompresoru) pro rychlé nachlazení, funce ECO pro menší spotřebu energie.

Napájecí napětí Volt: 12/24 Dc a 110-230V AC                                      
Vnitřní objem Litr: ca 35
Odběr proudu / příkon Ampér / Watt: 3,3 / 40W (12V)
Regulace teploty °C: -20°C až + 10°C po 1°C
Vnější rozměry mm (d/š/v): 580/360/390
Vnitřní rozměry mm (d/š/v): 470/270/320
Váha: 15,4 kg
Min. hodnota pojistek ve vozu A: 15(12V)/7,5(24)

 

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.